[email protected] тел. (03736) 2-13-34 Увага, сайт в тестовому режимі!

Звіт голови РДА

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ Т.В.О. ГОЛОВИ КІЦМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2018 РІК

Публічний звіт т.в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації за 2018 рік

З  М  І  С  Т

ВСТУП

3

1. Організаційно-масова і кадрова робота

4

2. Стан розгляду звернень громадян

5

3. Взаємодія з органами місцевого самоврядування

7

4. Бюджет

8

5. Сільське господарство

13

6. Лісове господарство

15

7. Промисловість

16

8. Будівництво

17

9. Інвестиційна діяльність

19

10. Зовнішньоекономічна діяльність

25

11.Транспорт

28

12. Енергетика

28

13. Житлово-комунальне господарство

29

14. Споживчий ринок

30

15. Підприємництво

31

16. Адміністративні послуги

33

17. Ринок праці

36

18. Соціальний захист та соціальне забезпечення

38

19. Заробітна плата

44

20. Пенсійне забезпечення

46

21. Освіта

48

22. Культура

53

23. Туристична діяльність

60

24. Діти, сімя та молодь

63

25. Фізична культура і спорт

69

26. Охорона здоров’я 

72

27. Техногенна безпека

77

28. Земельні ресурси

81

29. Забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян

83

ВСТУП

Робота районної державної адміністрації у 2018 році була спрямована на неухильне виконання законів України, указів та розпоряджень Президента України, актів і доручень Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації, рішень обласної та районної ради, програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району та бюджету району.

В економічній сфері дії влади були зосереджені на подоланні існуючих проблем і перешкод на шляху до розбудови ринкової економіки, забезпечення системного зростання продукції у базових галузях, залучення внутрішніх та іноземних інвестицій, розширення внутрішнього ринку, здійснення заходів із детінізації економічних процесів.

Аналіз соціально-економічного розвитку свідчить, що завдяки вжитим заходам і спільним діям райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування в районі вдалося не тільки утримати позитивні тенденції розвитку району, але і забезпечити економічне зростання.

В розвитку району відбулося зростання соціально-економічних показників, зокрема: обсягів виробництва валової продукції сільського господарства, реалізованої промислової продукції, прийняття в експлуатацію житла, капітальних інвестицій в розвиток економіки району, зовнішньоторговельного обороту товарів, обсягу роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі, перевезень вантажів та пасажирів, вантажообороту, пасажирообороту, доходів місцевих бюджетів, середньомісячної заробітної плати, відсутня заборгованість по заробітній платі, забезпечено стабільну і своєчасну виплату пенсій, збережено мережу об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту.

Разом з тим, відмічається скорочення виробництва молока, реалізованих платних послуг, у наявності є заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податковий борг за податковими зобов’язаннями платників до зведеного бюджету, заборгованість населення з оплати за житлово-комунальні послуги.

1. ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВА І КАДРОВА РОБОТА

Основний принцип діяльності районної державної адміністрації - це прозорість і відкритість влади. Пріоритетами є: забезпечення економічного зростання, збільшення доходів місцевих бюджетів, зменшення рівня безробіття, підвищення реальних доходів населення, реалізація державної політики в галузі соціального забезпечення і соціального захисту громадян.

Упродовж 2018 року проведено 7 засідань колегії районної державної адміністрації, на яких прийнято 43 відповідних рішень. З основних питань, які виносились на розгляд - це підсумки соціально-економічного розвитку району  та хід виконання районного бюджету.

За 2018 рік видано 704 розпорядження районної державної адміністрації, у тому числі 52 спільних з районною радою.

Найголовнішими завданнями кадрової служби є реалізація державної політики у сфері державної служби та з питань кадрової роботи, здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту, задоволення потреби в кваліфікованих кадрах та їх ефективне використання.

Усього в районній державній адміністрації станом на 01.01.2019 року згідно штатного розпису, налічується 99 працівників, з них 95 державних службовців.

Упродовж 2018 року призначено на посаду 3 державних службовців, звільнено з посад 13 осіб. За 2017 рік призначено - 6 державних службовців, звільнено 10 осіб.

З метою підвищення кваліфікації і удосконалення роботи працівників владних структур на всіх рівнях, що є необхідною умовою для ефективного провадження європейських стандартів урядування в Україні державні службовці та посадові особи району беруть участь у семінарах, навчаннях, тренінгах.

(з повним текстом звіту можна ознайомитись нижче за посиланнями):

 ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ Т.В.О. ГОЛОВИ КІЦМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2018 РІК 

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ Т.В.О. ГОЛОВИ КІЦМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2018 РІК (презентація)