На Кіцманщині в КСВ "Буковинська Троя"розпочався "Фестиваль тюльпанів", що триватиме до 5 травня


  • 14/04/2019
На Кіцманщині в КСВ "Буковинська Троя"розпочався "Фестиваль тюльпанів", що триватиме до 5 травня

У КСВ «Буковинська Троя», що розміщується в селі Реваківці Кіцманського району сьогодні 14 квітня розпочався «Фестиваль тюльпанів». Вже 15 років поспіль "Долина Тюльпанів" є дуже відомою туристичною перлиною Буковини та 10 років як "Буковинська Троя" приваблює, розважає відвідувачів з усіх куточків України. Цьогоріч "Долина Тюльпанів" й КСВ "Буковинська Троя" відзначають свої ювілеї разом, адже за сприяння т.в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Юрія Косара та власника КСВ «Буковинська Троя» тюльпани розквітають саме в Реваківцях. Для того щоб здивувати відвідувачів тюльпани тут висадили у формі карти України. На це витратили понад 2 млн. цибулин більш як 50 різних сортів, для того щоб виокремити кожну область в  окремий колір та вигляд.

У програмі заходу діяли ярмарок, змагання з конкуру, атракціони для малечі, катання верхи, смачні частування, відвідування музею Космосу, музею Трипілля та етномузею, ну і звичайно море квітів та незабутніх вражень.

Фестиваль сьогодні тільки розпочинає свою роботу і діятиме до 5 травня.

У відкритті «Фестивалю тюльпанів» участь взяли заступник голови облдержадміністрації Мирослав Заячук, т.в.о. голови райдержадмінстрації Юрій Косар, голова об’єднаної Неполоковецької громади Григорій Храпко. У своєму виступі Мирослав Заячук підкреслив, що кількість туристів, які їдуть на Буковину, щоб помилуватися квітами, зростає щороку. І цей захід сприятиме подальшому туристичному розвитку нашого краю.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар запевнив присутніх, що райдержадміністрація й надалі сприятиме розвитку малого підприємництва в районі та допомагатиме всім хто популяризуватиме нашу ідентичність, українську  самобутність.  

Дійство стало можливим завдяки власнику буковинського тюльпанового поля Олександру Стратійчуку, який також взяв участь у відкритті фестивалю. Чоловік навчився вирощувати тюльпани в Голландії, а тепер переніс іноземний досвід на буковинський ґрунт.

"Я сім років працював у Голландії на квітковому господарстві. Там добре навчився вирощувати тюльпани. Коли повернувся додому, придбав цибулини і пристосував голландські квіти до українських умов. Виявилося, це нескладно. Тож за вирощування голландських квітів узялися всією сім’єю", - зауважив Олександр.

Більше фото на сторінці у facebook

Коментарі