«І Президент, і Прем’єр-міністр обізнані зі зверненнями буковинців щодо завищеної ціни на газ», – Осачук

«І Президент, і Прем’єр-міністр обізнані зі зверненнями буковинців щодо завищеної ціни на газ», – Осачук

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук запевнив буковинців, що і Президент, і Прем’єр-міністр знають про їхні звернення щодо подорожчання ціни на газ.

Він також розповів, що в області працюють над вирішенням цієї проблеми.

«Наш обов’язок – захищати інтереси людей, що особливо актуально в умовах боротьби з пандемією. Так само, як народ, всі громадяни допомагають військовим, медикам, держава, Уряд та Президент допомагають відновити справедливість у питаннях ціноутворення на ринку житлово-комунальних послуг.

Я особисто провів зустріч із головами громад Буковини, без записів, фото і піару, ми обговорили людський біль і переживання, як партнери працюємо разом над виходом.

Усі буковинці повинні знати, що і Президент, і Прем’єр-міністр обізнані із вашими зверненнями. Уряд та парламентарі запровадять нові обмежувальні інструменти для необґрунтованих цінових стрибків.

Але і кожен з нас мусить чітко розуміти, що ми самостійно обираємо собі постачальника, найдешевшу ціну. Як це зробити, ми детально розказуємо на наших сторінках.

Людям, які мають малі пенсії та доходи, держава гарантовано виплачує субсидії!

Ми відчуваємо і знаємо про всі труднощі цього часу та віримо, що разом їх здолаємо», – ідеться у дописі голови ОДА на Фейсбуку.