Звіт про виконання державної регуляторної політики в районі за 2014 рік

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Звіт про виконання державної регуляторної політики в районі за 2014 рік

Протягом 2014 року районною державною адміністрацією забезпечувалась реалізація державної регуляторної політики у відповідності  до  вимог  Закону  України  від 11.09.2003 № 1160 “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, зокрема щодо підготовки, прийняття, відстеження результативності та перегляду регуляторних актів і висвітлення цих питань  в засобах  масової  інформації, а також  заходів з реалізації державної регуляторної політики, визначених Програмою розвитку малого і середнього підприємництва у Кіцманському районі на 2013-2014 роки, затвердженою рішенням ХІV сесії VI скликання Кіцманської районної ради від 06.12.2012 №287-14/12.

9 грудня 2013 року затверджено та розміщено на веб-сайті Кіцманської райдержадміністрації (http://kitsman.oda.cv.ua) План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кіцманської райдержадміністрації на 2014 рік. Також, даний План опубліковано у спосіб, передбачений статтею 13 зазначеного закону (у районній газеті “Вільне життя”). Затверджений план передбачав підготовку 1 регуляторного акту.

20 січня 2014 року затверджено та розміщено на веб-сайті Кіцманської райдержадміністрації (http://kitsman.oda.cv.ua) Зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кіцманської райдержадміністрації на 2014 рік, якими передбачалось прийняття регуляторного акту розпорядження голови районної державної адміністрації “Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації”.

20 січня 2014 року заступником голови районної державної адміністрації затверджено План заходів з реалізації державної регуляторної політики Кіцманської районної державної адміністрації на 2014 рік, який розміщено на веб-сайті Кіцманської райдержадміністрації (http://kitsman.oda.cv.ua) в розділі Регуляторна політика/планування регуляторної діяльності.

11 квітня 2014 року затверджено та розміщено на веб-сайті Кіцманської райдержадміністрації (http://kitsman.oda.cv.ua) Зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кіцманської райдержадміністрації на 2014 рік, якими передбачалось прийняття 2 регуляторних актів:

- розпорядження голови районної державної адміністрації “Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації”;

- розпорядження голови районної державної адміністрації “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації”.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кіцманської районної державної адміністрації на 2015 рік затверджено 9 грудня 2014 року у відповідності до   ст. 13 Закону України від 11.09.2003 № 1160 “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (http://kitsman.oda.cv.ua) та опубліковано в районній газеті “Вільне життя”.

У 2014 році із запропонованих для регулювання 4 регуляторних актів, фактично прийнято три:

1) розпорядження голови Кіцманської райдержадміністрації від 27.02.2014 №63  “Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації” зареєстрований в Кіцманському районному управлінні юстиції 20 березня 2014 року за №3/295;

2) розпорядження голови Кіцманської райдержадміністрації від 12.08.2014 №239 “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації” зареєстрований в Кіцманському районному управлінні юстиції 01 вересня 2014 року за №1/300.

3) розпорядження голови райдержадміністрації від 16.10.2014 №309 “Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації” зареєстрований в Кіцманському районному управлінні юстиції 24жовтня 2014 року за №9/301.

Проведено базове відстеження розпорядження голови Кіцманської райдержадміністрації від 27.02.2014 №63 “Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації”. Звіт про базове відстеження даного регуляторного акту направлено до Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

На виконання вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160 “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, плану діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, впродовж 2014 року проекти регуляторних актів направлялись на погодження до уповноваженого органу відповідно до вимог та порядку визначеного пунктом 8 розділу 9 протокольного рішення Уряду від 31.05.2012 № 41 Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, повноваження якої визначено Указом Президента України від 30.03.2012 № 237 “Деякі питання діяльності Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва”.

В районі забезпечено гласність, відкритість та прозорість регуляторної діяльності шляхом безпосереднього обговорення проектів регуляторних актів на засіданнях районної Координаційної ради з питань підприємництва за участю представників органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадської організації роботодавців в Кіцманському районі.

Впродовж 2014 року проведено 4 засідання районної Координаційної ради з питань підприємництва, на яких розглянуто проблемні питання розвитку підприємництва та здійснення регуляторної політики. 

15січня 2015 року в.о. голови районної державної адміністрації затверджено План заходів з реалізації державної регуляторної політики Кіцманської районної державної адміністрації на 2015 рік, який розміщено на веб-сайті Кіцманської райдержадміністрації (http://kitsman.oda.cv.ua) в розділі Регуляторна політика/планування регуляторної діяльності. Даним Планом передбачено:

 1)розроблення, оприлюднення та подання на погодження Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва проекту регуляторного акту розпорядження голови районної державної адміністрації “Про районну комісію з складання актів обстеження суб’єктів господарювання, що займаються операціями з металобрухтом та здійснення контролю за їх діяльністю”;

2) здійснення 3-х базових відстежень регуляторних актів, а саме:

- проекту розпорядження голови районної державної адміністрації “Про районну комісію з складання актів обстеження суб’єктів господарювання, що займаються операціями з металобрухтом та здійснення контролю за їх діяльністю”,

- розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.08.2014 №239 “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації”,

- розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.10.2014 №309 “Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації”;

 

3) розроблення, затвердження та оприлюднення Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кіцманської районної державної адміністрації на 2016 рік.

 

-