Проведено візуальне обстеження закладів освіти та охорони здоров’я в м. Кіцмань щодо їх відповідності потребам маломобільних груп населення із здійсненням фотофіксації

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Забезпечення вільного доступу і можливості переміщення в різних об’єктах громадського користування є важливим фактором подолання безпорадності й ізольованості маломобільних груп населення.

Маломобільні групи населення (МГН) - люди, що відчувають труднощі при самостійному пересуванні, одержанні послуги, необхідної інформації або при орієнтуванні в просторі. До мало-мобільних груп населення тут віднесені інваліди, люди з тимчасовим порушенням здоров'я, вагітні жінки, люди старшого (похилого) віку, люди з дитячими колясками тощо

Доступність є дуже широким поняттям, що охоплює такі сфери, як освіта, транспорт, працевлаштування, будівлі та громадські місця. Багато з цих сфер перебувають у взаємній залежності (наприклад, доступ до шкільного приміщення є однією з умов доступності освіти), що в кінцевому результаті впливає на включення особистості в суспільство.

05.10.2017 членами комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Кіцманського району  проведено візуальне обстеження закладів освіти та охорони здоров’я в м. Кіцмань щодо їх відповідності потребам маломобільних груп населення із здійсненням фотофіксації.

За результатами  виїзного обстеження встановлено, що не у всіх закладах освіти та охорони здоров’я в м. Кіцмань забезпечених безперешкодний доступ для осіб з обмеженими можливостями.

Сектором з питань містобудування та архітектури відповідним закладам будуть надіслані рекомендації та пропозиції щодо влаштування пандусу до вказаних будівель, відповідно до державних будівельних норм.

 

 

-