Відділ з питань державної реєстрації звітує

06.03.2018 | 11:43
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Відділом з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців, речових прав на нерухоме майно Кіцманської райдержадміністрації проведено підсумок роботи за січень-лютий 2018 року.

Для реєстрації права власності на нерухоме майно розглянуто 287 заяви, по яких прийнято  271 рішення про реєстрацію нерухомого майна та їх обтяжень; 10 рішень про зупинення розгляду заяви, у зв’язку з поданням документів не в повному обсязі; 6 рішень про відмову у державній реєстрації у зв’язку з тим, що подані документи не дають змоги встановити речові права на нерухоме майно.

За відповідний період у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних  осіб-підприємців проведено 319 реєстраційних дій. Зареєстровано 36 фізичних осіб-підприємців, припинено підприємницьку діяльність 75 фізичних осіб-підприємців та 2 фізичні особи-підприємці змінили місцезнаходження, зареєстровано 3 юридичні особи, взято на облік в зв’язку з зміною місцезнаходження 1 юридичну особу та скасовано 1 юридичну особу, прийнято рішення про припинення засновниками 5 юридичних осіб. Державним реєстратором відділу у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців проведено 4 реєстраційні дії за принципом екстериторіальності та направлено відповідні документи для формування реєстраційних справ, відповідно до вимог чинного законодавства, відповідним органам державної реєстрації області.

Для формування та архівного зберігання реєстраційних справ у паперовій формі у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно від суб’єктів державної реєстрації прийнято 1161 справи. У сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців отримано 48 реєстраційних дій, проведених іншими суб’єктами реєстрації.

Відповідно до Порядку формування та зберігання реєстраційних справ, затвердженого наказом Міністерства юстиції України № 3267/5 від 18.11.2016 року працівниками відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, речових прав на нерухоме майно оформлено та прошито у паперовій формі 1230 реєстраційні справи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та 149 реєстраційних справ у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

За проведення державної реєстрації права власності на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців за вказаний період на рахунок районного бюджету надійшло 24502 грн. та до державного бюджету 64618 грн. За надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань до державного бюджету надійшло 990 гривень.

 

Начальник – державний реєстратор

відділу з питань державної реєстрації                                                          Я.Миронюк

-