Відділ з питань державної реєстрації повідомляє

02.01.2018 | 11:12
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Відділом з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців, речових прав на нерухоме майно Кіцманської райдержадміністрації проведено підсумок роботи за грудень 2017 року.

Для реєстрації права власності на нерухоме майно розглянуто 121 заяву, по яких прийнято  117 рішень про реєстрацію нерухомого майна та їх обтяжень; 2 рішення про зупинення розгляду заяви, у зв’язку з поданням документів не в повному обсязі; 2 рішення про відмову у державній реєстрації у зв’язку з тим, що подані документи не дають змоги встановити речові права на нерухоме майно.

За відповідний період у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних  осіб-підприємців проведено 112 реєстраційних дій. Зареєстровано 11 фізичних осіб-підприємців, припинено підприємницьку діяльність 51 фізичної особи-підприємця, зареєстровано 3 юридичні особи та припинено діяльність 2 юридичних осіб.

Для формування та архівного зберігання реєстраційних справ у паперовій формі у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно від суб’єктів державної реєстрації області прийнято 834 справи, сформовано відповідно до вимог законодавства 572 справи. У сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців отримано 22 реєстраційні дії, проведені іншими суб’єктами реєстрації.

-