Відбувся семінар щодо участі в проекті програми Україна-Румунія

25.01.2018 | 14:45
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні, 25 січня 2018 року, відбувся семінар щодо підготовки проектів для участі в конкурсному відборі в рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020» Європейського інструменту сусідства.

Участь у семінарі взяли т.в.о. голови райдержадміністрації Ю. Косар, голова райради П. Лумей, керівник апарату райдержадміністрації Н. Попович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та голови сільських та селищної рад.

Т. в. о. голови райдержадміністрації Юрій Косар зазначив, що за сучасних умов роль транскордонного співробітництва у житті регіонів і громад невпинно зростає та відкриваються нові можливості для активізації господарської діяльності та підвищення її конкурентоспроможності.

Також він підкреслив, що сьогоднішній захід є надзвичайно важливим, оскільки дозволяє отримати інформацію, яка буде корисною для якісної підготовки проектів.

Під час вказаного семінару представники Регіонального офісу транскордонного співробітництва в м. Сучава (Румунія) та представництва Спільного технічного Секретаріату Програми в м. Чернівці проінформували присутніх стосовно пріоритетів Програми, 2-х конкурсних відборів проектів типу HARD та SOFT, вимог до них та процесу оцінки.

 

 

-