Відбулося засідання «круглого столу» щодо соціальної підтримки

17.01.2018 | 12:03
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Вчора, 16.01.2018р., працівник Кіцманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у засіданні «круглого столу», який був організований начальником Кіцманського районного сектору з питань пробації

Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Зазначений "круглий стіл" відбувався за участю представників районного центру зайнятості, районної організації Товариства Червоного Хреста України та Кіцманського бюро правової допомоги Чернівецького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Метою «круглого столу» було вироблення спільного плану дій соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

За результатами зустрічі Кіцманським РЦСССДМ було укладено угоду про співпрацю та складено річний план співпраці з Кіцманським районним сектором з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. 

 

-