Відбулося засідання Комітету забезпечення доступності

28.12.2017 | 10:17
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

27 грудня 2017 року під головуванням т. в. о. голови райдержадміністрації Ю. Косара відбулося засідання Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Кіцманському районі.

Члени Комітету обговорювали найактуальніші питання забезпечення комфортного пересування  людей з особливими потребами, акцентувалася увага на дотриманні державних будівельних норм при проведенні робіт з ремонту, реконструкції доріг та тротуарів.

За інформацією Кіцманської районної ради, на 2018 рік передбачені кошти на проведення робіт з забезпечення безперешкодного доступу маломобідьних груп населення до адміністративної будівлі на вул. Незалежност,83 в м. Кіцмань   (влаштування пандусу до будівлі та на першому поверсі;  туалету, пристосованого для доступу осіб в інвалідних колясках).

Кіцманська міська рад повідомила, що у 2018 році заплановано встановити громадську вбиральню на території міського стадіону, де буде влаштовано універсальну кабіну, облаштовану допоміжними пристроями та доступну для всіх категорій громадян.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

 

-