Відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України та 99-ї річниці злуки ЗУНР та УНР

22.01.2018 | 16:09
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні, 22 січня 2018 року, з нагоди Дня Соборності  України та 99-ї річниці злуки ЗУНР та УНР у Кіцманському районному будинку культури відбулися урочистості.

Хвилиною мовчання  та покладанням квітів до Пам’ятного хреста полеглим за свободу України було вшановано всіх борців за незалежність та соборність України в різні часи її історії та, зокрема, героїв Небесної Сотні.

Вітаючи учасників заходу, т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар зауважив: «Щиро дякую всім жителям Кіцманщини, хто своєю повсякденною працею, переборюючи труднощі і перешкоди, плекає паростки віри, формує підґрунтя для втілення високих прагнень, надій і сподівань. Нехай нинішні здобутки будуть стимулом для осягнення нових вершин, спонукають до невтомного пошуку, самовдосконалення та самовираження. Розквіт держави залежить від кожного з нас. Тільки ми самі спроможні вибудувати п'єдестал нашого успіху – теперішнього і майбутнього» 

Особливу вдячність, гордість та шану посадовець приділив воїнам-землякам, які в цей час перебувають в зоні проведення антитерористичної операції і захищають Батьківщину від агресора.

Разом із головою районної ради П.Лумеєм, який також  привітав учасників зібрання, т.в.о. голови райдержадміністрації вручив почесні грамоти з нагоди свята.

 

 

 

-