Відбулась земельна комісія

19.02.2018 | 14:39
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні, під головування т.в.о. голови райдержадміністрації Ю.Косара відбулося засідання районної постійної комісії з питань реалізації районною державною адміністрацією повноважень у галузі земельних відносин.

На засіданні комісії розглядалися заяви дев’яти жителів району про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв). За результатами розгляду поданих документів, було прийняте рішення рекомендувати адміністрації підготувати проекти розпоряджень про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) та подати їх на погодження.

Крім того, до порядку денного засідання комісії були включені клопотання ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» про поновлення дії договору оренди землі від 14.06.2007 року та лист Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації про внесення змін до пункту третього розпорядження Кіцманської районної державної адміністрації від 05.06.2014 року № 171 «Про припинення права користування та розірвання договору оренди земельної ділянки, укладеного з громадянином Бакреу Борисом Івановичем в адмінмежах Кіцманської міської ради». 

 

 

 

-