Весняна толока в районі продовжується

12.04.2018 | 15:00
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

В рамках проведення місячника санітарної очистки та благоустрою громада Кіцманщини продовжує чепурити, очищувати і впорядкувати населені пункти, узбіччя доріг, лісопосадки та прилеглі території.

Сьогодні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центральних органів виконавчої влади, установ , організацій, органів місцевого самоврядування вийшли на закріплені ділянки вздовж автодоріг загального користування Кіцмань – Заставна та Кіцмань-Дубівці. Саме тут була зосереджена основна робота з вирубки порослі на узбіччях та прибирання сміття.

За словами т.в.о. голови райдержадміністрації Юрія Косара: "... тільки ми можемо зробити свій «дім» гарним. А очищення доріг від чагарів забезпечує не тільки естетичну сторону, а й зменшує руйнування дорожнього полотна за рахунок доброго провітрювання.  
Протягом весняної толоки благоустрій проведуть у всіх селах, селищах та районному центрі Кіцманщини, будуть приведені в належний санітарний стан площі, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, прибудинкові території, кладовища. 

-