В Кіцмані у об’єднаному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи майбутніх захисників Батьківщини до лав Збройних Сил України

10.10.2018 | 17:37
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

В Кіцмані у об’єднаному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи майбутніх захисників Батьківщини до лав Збройних Сил України.
З 1 жовтня розпочався черговий призов на військову службу, який триватиме до 31 грудня. Сьогодні в обласному збірному пункті у м. Кіцмань відбулась урочиста відправка молодого поповнення осіннього призову з Чернівецької області до Збройних Сил України.
Привітати призовників та побажати їм сумлінної служби прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, військовий комісар Чернівецького обласного військового комісаріату, полковник Віталій Чурая, т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар. У своєму вітальному слові Юрій Косар зазначив, що кожен з призовників вступаючи до лав збройних сил України продовжує та примножує славні традиції славетних лицарів України – запорозьких козаків та всіх хто брав участь у боротьбі за Україну в різні роки її історії. Цьогоріч за період призову з Буковини до лав Збройних Сил України та військових формувань буде відправлено 490 чоловік, з них : для Збройних Сил України – 220, для Національної гвардії України – 130, для Державної прикордонної служби України -100 , для Державної спеціальної служби транспорту 40. Сьогодні з обласного збірного пункту , що у м.Кіцмань відправлено 56 юнаків у навчальні центри у с. Старичі, смт. Десна, м.Полтава.

-