Центр надання адміністративних послуг Кіцманської РДА інформує

28.04.2017 | 09:15
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

04 червня 2017 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування» від 07.02.2017 №1830-VІІІ.

Надалі дозволи на спеціальне водокористування видаватиме територіальний орган Державного агентства водних ресурсів України. У зв'язку з цим, управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації припиняє приймання документів для видачі дозволів на спецводокористування для водозаборів з підземних джерел  з 05 травня 2017 року та для поверхневих водозаборів з 20 травня 2017 року.

3а для зручності отримання вами послуг, Центр пропонує вам скористатися сервісом попередньої  реєстрації  для подачі документів та консультацій за телефонним номером   2-14-41, або  за адресою м.Кіцмань вул.Незалежності,83, 1 поверх. Центр працює   з понеділка по п’ятницю без перерви на обід. 

Ми прагнемо зробити нашу роботу максимально ефективною для вас. Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та покращення якості надання адміністративних послуг  надсилайте на електронну адресу: tsnap.kitsman@gmail.com  

 

Начальник відділу-керівник Центру

надання адміністративних  послуг

І.В.Антонюк 

-