Тренінг з розвитку бізнес-навичок: “Education - BukStartUP”

31.01.2018 | 15:01
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні завдяки доступності ІТ і стиранню кордонів для тих хто прагне розпочати власний бізнес проект відкриваються нові великі можливості. Однак у реальності більше ніж 90% стартапів зазнають невдачі, так і не перетворившись на успішний бізнес.

Для ефективного розвитку малого підприємництва необхідно створити сприятливі умови для розвитку інфраструктури малого підприємництва, а саме по-перше: - започаткувати курси фінансової грамотності для підприємців- початківців, молоді, жінок, вразливих категорій населення. Це допоможе залучити широкі версти населення до здобуття знань, необхідних для започаткування та ведення власної справи, знизити рівень безробіття та підвищити ефективність діяльності суб’єктів малого підприємництва.

Серед різних напрямів підтримки підприємництва, найбільш важливим  респонденти вважають інформаційно-технічне забезпечення та консультаційна підтримка на етапі започаткування бізнесу та формування дієвої інфраструктури підтримки підприємництва (консультації, навчання, допомога у розробці бізнес- планів та інвестиційних проектів).

 Навчальна програма “Education - BukStartUP”– це навчальний проект, у ході якого учасники матимуть можливість отримати теоретичні знання і практичні навички для відкриття власної справи. Проект покликаний розвивати підприємницьке мислення, забезпечувати практичну підготовку у сфері підприємницької діяльності. Учасники розвиватимуть творчий потенціал та впевненість у прийнятті рішень.

У ході навчання слухачі познайомляться з теорією та практикою початку та ведення бізнесу, в кінці теоретичного курсу учасники програмами зможуть  об’єднатися в команди, для розробки стартап-проекту.

Спеціалізований освітній проект розрахований на тих  хто тільки вступив на шлях підприємництва або просто цікавиться стартап темою. Програма створена для підготовки роботи в стартап індустрії, й складається із серії профільних курсів, загальною метою яких є допомога людям розпочати свій бізнес і відкрити власну справу при відсутності практичного досвіду.

Навчальної програма “Education - BukStartUp” розрахована на активних людей, готових змінювати світ навколо себе.

 

Мета тренінгу:  Показати як правильно вести бізнес справи, які проблеми можуть виникнути на шляху їх ведення і яким чином їх уникнути. Учасники курсу ознайомляться з психологією ведення бізнес справ та роботи з персоналом і партнерами, створять власний бізнес-план, дізнаються як і де можна можна тримати кошти на розвиток власної справи та багато іншого.

Цільова група:власники, керівники та працівники малого та середнього бізнесу, безробітні, особи які планують розпочати власну справу.

Місце проведення:Клуб сімейного відпочинку «Буковинська Троя».

 

Тема дня:

Як розпочати власну справу та побудувати “Команду мрії”

10.00  Реєстрація учасників заходу

10.30  Привітальне слово

11.00  “Бізнес як стиль життя”

12.30  “Юридичні  аспекти ведення бізнесу”

14.00  “Створення успішної бізнес-моделі”

15.00   Кава-брейк, обід

15.30  “Лідерство та командна робота”

17.00  “П’ять кроків до побудови злагодженої команди”

 

Тема дня:

“Інвестиції та продажі”

10.00  “Джерела фінансування та залучення інвестицій”

11.30 “Грантове фінансування для малого та середнього бізнесу – можливості та як ними скористатися”

13.00  “Тактика і практика успішних продажів”

14.30  Кава-брейк, обід

15.00  “Електронний маркетинг”

16.00  “Секрети SEO-просування”

17.00  Практикум

 

 

Зацікавленим особам звертатись у відділ економічного розвитку райдержадміністрації за тел: 2-11-79, м.т. 0954545785 Семенюк Іван Васильович.

 

 

 

 

 

 

http://bukstartup.net/

-