Сьогодні з нагоди Дня матері на Кіцманщині відбулись урочистості, де вітали мам, бабусь та усіх жінок із весняним святом

17.05.2018 | 17:18
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Зі святом присутніх матерів, жінок привітали та висловили слова вдячності т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій косар та заступник голови районної ради Іван Гулей. У своєму вітальному слові т.в.о. голови райдержадміністрації зауважив:

« …В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею родини. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина – матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі. Усе життя мами присвячують своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.» Саме за це Юрій Косар подякував присутнім та  побажав всім матерям здоров'я, щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в щасливе завтра, щоб тепло домашнього вогнища, виплекане їх лагідними серцями і дбайливими руками, повсякчас зігрівало рідних, щоб діти дарували ласку і повагу, а добро, яке вони невтомно сіють довкола себе, повернулося сторицею. Нехай Матір Божа оберігає Україну та українські родини.

За сумлінне ставлення, батьківську любов, турботу, формування високих духовних і моральних цінностей, за вагомий особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей т.в.о. голови райдержадміністрації та заступник голови районної ради нагородили спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради матерів, опікунів, прийомних батьків. Серед нагороджених і працівники райдержадміністрації - керівник центру надання адміністративних послуг Ірина Антонюк та начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Олена Тенкалюк.

 

 

-