Проїзд у маршрутках подорожчав

16.01.2018 | 16:57
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

З 9 січня тарифи виросли на Герцаївщині, а від сьогодні дорожче за проїзд платять і в Кіцманському напрямку. Щоправда в Кіцманському АТП журналістам Інформаційного агентства АСС всі розцінки не назвали.

Кажуть, у маршрутках є оголошення з прописаними новими тарифами. Директор згадав лише декілька новий цін. Зокрема, у Заставну тепер їдемо за 24 гривні, до Кіцманя - за 16.61, доїхати в Мамаївці вартує 6 гривень.  Нагадаємо, востаннє піднімали тарифи рівно рік тому, доїхати до Кіцманя протягом останнього року можна було за 11 гривень, в Мамаївці - 5. 

У Чернівецькій облдержадміністрації факт підняття цін на проїзд підтвердили, але пояснили, нічого з цим зробити не можуть, адже державні адміністрації позбавлені повноважень щодо регулювання тарифів у галузі автомобільного транспорту. Перевізники, які працюють на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування встановлюють ціну на проїзд згідно власних розрахунків без погодження з замовником перевезень.

Не платять більше ще у Хотинському районі. Там до подорожчання лише готуються. Кажуть, спочатку повідомлять нові розцінки у районній газеті і лише тоді введуть нові тарифи. 

Нагадаємо, ціни на проїзд підняли через подорожчання паливно-мастильних матеріалів і збільшення мінімальної зарплатні. 

 

Джерело: http://acc.cv.ua/chernivtsi/30577-do-zastavni-za-24-grivni-a-do-kitsmanya-16-61-projizd-u-marshrutkakh-podorozhchav

 

-