Перевірено умови проживання та утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

11.10.2018 | 17:00
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

10 жовтня 2018 року працівниками служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено рейд - перевірку умов проживання та утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників та дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Перевіркою охоплено 43 дитини з 21 сім’ї, що проживають у 8 населених пунктах району: Ошихліби, Неполоківці, Брусниця, Діброва, В. Станівці, Глиниця, Драчинці, Н. Драчинці.
В ході проведення рейду з біологічними батьками, опікунами, піклувальниками проведено бесіди, надано консультації з різних питань, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських ( опікунських) обов’язків, вчинення насильства та жорстоке поводження з дітьми. Крім того проаналізовано готовність сімей до початку зимового періоду, наявність у дітей теплих речей, готовність приміщень до опалювального сезону, наявність дров та ін.
За результатами рейду складено відповідні акти, прийнято рішення заслухати на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини батьків з 4 сімей (Неполоківці, В. Станівці та Драчинці) щодо виконання батьківських обов’язків відносно 11 дітей.

-