Опитування щодо стану надання адміністративних послуг органами державної влади

14.04.2017 | 09:03
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Шановні кіцманчани! Команда  Центру надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації щоденно працює над покращенням доступності та якості надання адміністративних послуг.

Одним із важливих завдань Центру надання адміністративних послуг Кіцманської районної адміністрації  є створення сервісу ,спроможного не лише полегшити отримання адміністративної послуги,але у  й цілому забезпечити співпрацю влади та  громади. З метою визначення стану надання адміністративних послуг органами державної влади Центр надання адміністративних послуг Кіцманської  РДА  запрошує  громадян,  які зверталися у 2016 році за їх отриманням,взяти участь в опитуванні та відповісти на низку наступних запитань, перейшовши за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMV_lL-v0DqiW3t6NYIqNX9GySU7T8V7piPJzCmE9asshSqA/viewform?c=0&w=1

Ми з радістю допоможемо вирішити вам будь-яке питання у межах наших компетенцій та наданих повноважень. 3а для зручності отримання вами послуг, Центр пропонує вам скористатися новим сервісом попередньої  реєстрації  для подачі документів та консультацій за телефонним номером   2-14-41. Центр працює   з понеділка по п’ятницю без перерви на обід. 

Окрім того, можна писати запитання на електронну адресу: tsnap.kitsman@gmail.com

         Ми цінуємо  Ваш час!

 

І.В.Антонюк, начальник відділу-керівник 

Центру надання адміністративних послуг

-