На Буковині з початку року 1851 боржнику аліментів тимчасово заборонили керувати транспортним засобом та виїжджати за кордон

10.10.2018 | 16:12
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

З початку року буковинським дітям сплатили 27 мільйонів 748 тисяч аліментів понад 14 з половиною мільйонів гривень надійшли вже після застосування до боржників санкцій. Державними виконавцями винесено 1851 постанова про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, у праві керувати транспортними засобами, користування зброєю, пристроями для відстрілу патронів та про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання. Нагадаємо, наприкінці серпня набув чинності Другий пакет законів, що посилює відповідальність неплатників аліментів. Тепер майно боржників арештовується автоматично, нотаріуси та державні реєстратори перевіряють дані у Єдиному реєстрі боржників. Передбачено також штрафні санкції у розмірі від 20% до 50% від суми боргу для тих, хто не платить кошти своїм дітям понад рік.
В управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області на виконанні 9734 рішень про стягнення аліментів, в тому числі 1376 виконавчих документів за якими заборгованість становить більше 6 місяців.
Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області

-