Команда Кіцманя перемогла у міжобласному волейбольному турнірі ім. В. Івасюка

05.03.2018 | 15:17
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

02-04 березня 2018 року  проведено  ХІХ Міжобласний волейбольний турнір серед чоловічих команд з метою вшанування пам’яті Володимира Івасюка, популяризації і розвитку волейболу, підвищення рівня спортивної майстерності, зміцнення здоров’я, організації дозвілля молоді,

відновлення дружніх відносин між спортсменами областей Західного регіону України відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації за підтримки Кіцманської міської ради та міської організації ФСТ «Спартак».

До участі в турнірі були запрошені чоловічі команди Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької областей.

Участь в турнірі взяли 8 волейбольних клубів чоловічих команд: ВК «Кіцмань», ВК «Мілієве», ВК «Коломия», ВК «Карапчів», Подільський державний аграрно-технічний університет, ВК «Данківці», ВК «Чортків», ВК «Борщів». 

Змагання проводилися у два етапи : І – попередні ігри у двох підгрупах по коловій системі; ІІ – фінальна частина (по дві команди з двох підгруп) за системою - І місце першої підгрупи з ІІ місцем другої підгрупи, а І місце другої підгрупи з ІІ місцем першої підгрупи.

Два півфінали проводилися із трьох партій, гра за ІІІ місце з трьох партій, гра за місце із п’яти партій.

Ігри проводяться згідно діючих правил гри з волейболу.

Після попередніх ігор, до фінальної частини вийшли команди ВК «Кіцмань», ВК «Мілієве» м. Вижниця, ВК «Данківці» с. Данківці Хотинського району, Подільський державний аграрно-технічний університет.

За головний приз змагались команди  ВК «Кіцмань» та ВК «Данківці» с. Данківці Хотинського району.

Вигравши зустріч з рахунком 3:1, головний приз волейбольного турніру завоювала команда ВК «Кіцмань», яка нагороджена перехідним кубком, а гравці – вимпелами та медалями.

Нагороди отримали і команди ВК «Данківці» (ІІ місце) та Подільський державний аграрно-технічний університет (ІІІ місце).

Рішенням суддівської колегії було визначено кращих гравців кожної команди у фінальній частині і нагороджено вимпелами та нагородними статуетками.

Команди-учасниці нагороджені вимпелами за участь у турнірі.

Нагородження проводили заступник голови районної державної адміністрації  Г. Мельничук та голова Кіцманської ОТГ  С. Булега.

 

-