Кіцманщина отримала медичний автомобіль від Бєльського повіту

19.01.2018 | 11:59
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Гарний і необхідний для нашого району подарунок отримала цієї зими «Кіцманська ЦРЛ» від Бєльського повіту Республіки Польща: медичний автомобіль Мерседес Бенц Спрінтер.

— Ми раді, що після перерви відновилися партнерські зв’язки між Кіцманщиною і Бєльським повітом, — розповідає заступник голови райдержадміністрації Галина Мельничук. — Адже Польща пройшла тернистий шлях реформ і зараз є успішною державою. На шлях проєвропейських реформ стала і Україна, тож досвід і поради сусідів для нас зараз актуальні і важливі. Вони знають, як непросто живеться людям у перехідні часи, тому стараються допомогти різним галузям Кіцманщини, особливо медичній. Свідченням цього є черговий автомобіль для Кіцманської ЦРЛ, про передачу якого домовився у 2017 році під час дружнього візиту тоді ще голова райдержадміністрації, а зараз, на жаль, покійний Іван Васильович Друцул… 

— Автомобіль, який передали нам з Бєльського повіту, у дуже хорошому стані, — ділиться враженнями головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк.  — Це Мерседес 2010 року випуску, з повним приводом, стандарт євро 5. Перед тим, як передавати авто в Кіцмань, провели його сервісне обслуговування. І адміністрація районної лікарні, і всі медики вдячні за такий подарунок, адже ним ми зможемо оперативніше надавати спеціалізовану медичну допомогу, рятувати життя і здоров’я жителям Кіцманщини, а ще — комфортно і оперативно доставляти важкохворих у обласні медичні заклади. Зараз, коли впроваджується медична реформа, нашій лікарні дуже важливо мати сучасне обладнання і працювати за новими стандартами. Тож дякуємо райдержадміністрації, яка доклала зусиль для того, щоб Кіцманська ЦРЛ отримала цей автомобіль, — сказав головний лікар.

— Кіцманська райдержадміністрація вдячна за допомогу і співпрацю старості Бєльського повіту Анджею Плонці, віце-старості Гжегожу Щетинському та всім працівникам староства, а також директору лікарні Войціху Валігурі. Адже процедура передачі і отримання благодійної допомоги досить складна, потребує часу і підготовки різних документів, митного оформлення, — підкреслила Галина Мельничук.  — Також дякуємо за допомогу в організаційних питаннях голові Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Мирославі Островецькій.

На днях бригада кіцманських медиків їде на традиційні зимові медичні раллі в Польщуі, де здобуде досвід надання екстреної допомоги в складних умовах. Тож бажаємо нашій команді щасливої дороги і успіху! 

 

За матеріалами газети "ВЖ"

 

 

 

-