Капітальний ремонт хірургічного відділення ЦРЛ на завершальному етапі

15.05.2018 | 17:55
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар провів виїзну робочу нараду в Кіцманській районній лікарні з головним лікарем ЦРЛ Володимиром Хромюком, керівником будівельної фірми «ПМК-311» Володимиром Карвацьким, що є підрядною організацією та представниками субпідрядників, які виконують роботи з електропостачання, сантехнічних та пожежно-сигналізаційних робіт. В нараді взяв участь заступник начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Юрій Штефуник.

Основне питання, що обговорювалось на нараді - завершення капітального ремонту хірургічного відділення ЦРЛ. Також було обговорено в ході наради основні моменти проведення робіт з капітального ремонту приймального покою ЦРЛ, частково терапії та травматології.

Нагадаємо, що у 2017 році Кіцманською районною державною адміністрацією подано проекти для участі у конкурсному відборі проектів, які реалізовуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Проект з капітального ремонту приміщень КУ "Кіцманська центральна районна лікарня" є одним з чотирьох, що пройшов конкурсний відбір.
Сьогодні присутні обговорили дотримання термінів ведення ремонтних робіт у хірургічному відділені та обсяг необхідних коштів для їх завершення. За наслідками наради вирішено звернутись до обласної державної адміністрації щодо фінансування коштів, які виділені в  рамках спів фінансування проекту, з метою завершення ремонтних робіт та відкриття відділення вже вкінці травня на початку червня 2018 року.

Крім того, Юрій Косар оглянув харчоблок в районній лікарні, який вже раніше відремонтований також в рамках даного проекту.

 

-