Буковинські пенсіонери пересвідчились у перевагах отримання виплат через банківські установи


  • 12/04/2019
Буковинські пенсіонери пересвідчились у перевагах отримання виплат через банківські установи

Сучасні форми обслуговування все глибше проникають в життя суспільства, в тому числі й літніх людей. Усе більше буковинських пенсіонерів, пересвідчившись у зручності, оперативності та доступності банківських послуг, обирають їх для отримання щомісячних виплат. Кількість пенсіонерів, які отримують пенсії через банки, постійно зростає та становить нині в Чернівецькій області майже 120 тисяч осіб. У чому вбачають краяни переваги банківського обслуговування, ми запитали у них.

Розалія Іванівна, м. Кіцмань:

- Банківським обслуговуванням я цілком задоволена. Уже четвертий рік отримую пенсію за допомогою картки  в банку та пересвідчилась, що це дуже зручно. Раніше доводилось чекати листоношу й упродовж дня чатувати удома, не маючи змоги відлучитися в якихось справах. Як людина старшого покоління, не одразу наважилась відмовитись від звичного способу отримання пенсії, причому спонукав мене до цього прикрий випадок. Коли гостювала у доньки в Чернівцях, - а буваю у неї часто і залишаюся коли на тиждень, коли на два, - у мене раптово трапився мікроінсульт. Дякуючи професійності лікарів та допомозі рідних, після тритижневого перебування на стаціонарному лікуванні вдалося подолати недугу. Але внаслідок такої серйозної проблеми зі здоров’ям у той період погано орієнтувалася у справах, тим паче, поїхати до Кіцманя, щоб отримати пенсію, не мала жодної змоги. Отоді донька допомогла мені оформити картку для отримання пенсії в банку. З часом я переконалася, що це дуже просто і зручно, в першу чергу завдяки  свободі не бути прив’язаним до одного місця – адже за допомогою картки пенсію можна отримати у будь-якому місті, у будь-який зручний час. Крім того, отримуючи пенсію, одразу можна розрахуватись за комунальні послуги, причому без комісії. І зробити це можна не тільки за місцем проживання, а в будь-якому відділенні банку за місцем перебування. А ще частину коштів можна залишати на картці, на них нараховуються відсотки. Та й у магазинах зручно карткою розраховуватись – немає потреби шукати дрібні купюри та копійки. Отож усім раджу користуватись банківським обслуговуванням з отримання пенсій – це дуже просто, швидко, зручно і вигідно.

Михайлина Миколаївна, м. Чернівці:

  • Тривалий час не могла наважитися змінити спосіб отримання пенсії, адже звикла, що у визначений день прийде листоноша і принесе пенсію, чекала на неї.  Коли ж виникла потреба поїхати надовго в інше місто, тоді написала заяву про отримання пенсії через банк. Тепер не шкодую та дивуюся, чому раніше цього не зробила. Поперше, пенсію можна отримувати через банкомат у будь-якому місті, по-друге, можна знімати не всю суму одразу, а за потреби тільки частину. По-третє, нам, пенсіонерам, дуже зручно розраховуватися банківською карткою за комунальні послуги, у разі необхідності працівник банку все пояснить і допоможе. Ну і, зрештою, розраховуватися банківською карткою в магазинах та аптеках теж доволі зручно.

Петро Григорович, м. Новодністровськ:

- Головна перевага в тому, що я можу без черг та в будь-який зручний для себе час отримати пенсію, тим більше, що завдяки СМС-інформуванню знаю, коли кошти надійшли на мій рахунок. Можна знімати як через банкомат, так і через касу банку, одразу оплатити комунальні послуги без комісії.

Василь Степанович, с.Товтри  Заставнівського району:    

- Банк потурбувався про комфорт для людей, адже цінує їхній час і прагне забезпечити гарну якість послуг. Це особливо важливо для пенсіонерів. Картка видається безкоштовно, консультанти доступно роз’яснюють правила користування нею, з увагою та повагою ставляться до людей, терпеливо відповідають на всі запитання й допомагають в усьому розібратися. Крім того, банк пропонує для пенсіонерів вищі ставки на депозити, якщо пенсіонер хоче накопичувати кошти, є можливість оформити кредитну картку на пільгових умовах.  А ще часто проводяться різноманітні акції для отримувачів пенсій-клієнтів банку із грошовим фондом та заохочувальними подарунками. Отож я дуже задоволений тим, що перейшов на банківське обслуговування з отримання пенсійних виплат, усім раджу так зробити.

Додамо, що окрім вказаних респондентами зручностей, завдяки банківському  обслуговуванню пенсіонерів, яке є безкоштовним, Пенсійний фонд заощаджує кошти, що спрямовуються на виплату пенсій та є вагомим ресурсом для подальшого збільшення їх розміру.

Підготувала Алла МАЄВСЬКА

 

Коментарі