Архів новини

03.10.2018 | 17:31
Район: 
Кіцманський район

Жовтень розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства.

03.10.2018 | 17:11
Район: 
Кіцманський район

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що ДФС України визначає порядок формування Реєстру великих платників податків на відповідний рік з урахуванням критеріїв, визначених Податковим кодексом для великих платників податків.
У разі включення платника податків до Реєстру великих платників податків на нього поширюються особливості, визначені Податковим кодексом для великих платників податків.

03.10.2018 | 17:10
Район: 
Кіцманський район

В даних брошурах можна ознайомитись з питаннями щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором доходу у вигляді відшкодування юридичною особою витрат, понесених платником податку – фізичною особою на господарські потреби підприємства, у разі якщо кошти під звіт попередньо не видавалися; про оподаткування доходу, отриманого фізичною особою у вигляді дарунків від юридичної особи; про оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором доходу, отриманого платником податку, у вигляді вартості путівки на відпочинок, оздоровлення та лікування та про нарахув

03.10.2018 | 17:00
Район: 
Кіцманський район

З 2016 року в Україні запроваджено паспорт громадянина України у формі ID-картки, який містить безконтактний електронний носій.
При цьому нова ID-картка, до завершення паспортної реформи, використовується в Україні нарівні з попереднім зразком паспорта громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 року), що видавався громадянам раніше. Однак не слід забувати, що сучасні технології дозволяють підробити паспорт-книжечку зразка 1994 року навіть у «домашніх» умовах, тому такий документ, на жаль, не може бути використано як надійний засіб ідентифікації особи.

03.10.2018 | 16:50
Район: 
Кіцманський район

З початку 2018 року свій внесок - 131,7 млн грн на обороноздатність української армії зробили платники області, перераховуючи півтора відсотка із своїх доходів в скарбницю у вигляді військового збору. Інформує очільник фіскального відомства Буковини Віталій Шпак та акцентує, в порівнянні з показниками минулого року надходження патріотичного податку помітно збільшились на 26,6 мільйонів гривень.

03.10.2018 | 16:43
Район: 
Кіцманський район

Громадяни, які успішно пройшли процедуру реєстрації через сервіс «Електронна черга» або витратили час у живій черзі, нерідко стикаються з неможливістю оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон через неналежний стан паспорта громадянина України. Така прикра несподіванка може стати серйозною перешкодою до подорожі за кордон з усіма неприємними наслідками – втратою грошей, путівок, квитків, зірваних домовленостей, відкладення лікування або просто відпочинку.

03.10.2018 | 16:08
Район: 
Кіцманський район

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецької області інформують, з 2 жовтня 2018 року змінено розмір мінімальних цін на алкогольні напої. Мінімальні ціни встановлені Постановою Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 748 «Про внесення змін до постанови КМУ від 30 жовтня 2008 року № 957», яка опублікована 22 вересня в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» № 78 (6294) та набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування, тобто 2 жовтня 2018 року.

03.10.2018 | 15:09
Район: 
Кіцманський район

СПІЛКУВАННЯ ОНЛАЙН: ЗАСТОСУВАННЯ НОРМ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ В АДМІНІСТРУВАННІ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ
Отримати кваліфіковані коментарі, щодо практичного застосування норм Податкового кодексу мали можливість буковинці під час онлайн спілкування. На запитання платників податків відповідав заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Загарюк Микола Васильович.
Така форма спілкування гарантує заощадження часу платників податків та робить отримання консультації від фахівців фіскальної служби зручним і доступним – акцентував Микола Васильович.

03.10.2018 | 14:09
Район: 
Кіцманський район

На звернення Головного управління ДФС у Чернівецькій області до Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області щодо тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України боржників з ЄСВ, ухвалами суду від 14.09.2018 року трьом фізичним особам – боржникам з ЄСВ було визначено обмеження у праві виїзду за межі України. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос.

03.10.2018 | 13:45
Район: 
Кіцманський район

З початку року управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області направлено до суду 141 протокол про вчинення адмінправопорушення, що передбачає призначення суспільно-корисних робіт за несплату аліментів. Судами задоволено 18 протоколів, відмовлено у задоволенні у 83 випадках, ще 40 протоколів перебувають на розгляді. Нині у Чернівецькій області 13 боржників вже виконали суспільно корисні роботи: 11 боржників у Кельменецькому районі, 1 в Кіцманському та 1 у Сокирянському районі.

-