Архів новини

02.10.2018 | 17:51
Район: 
Кіцманський район

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрія Косара сьогодні в райдержадміністрації відбулася щотижнева розширена апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Галини Мельничук, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підведено підсумки організації та проведення обласної ярмарки «Буковинська осінь», та окреслено заходи на найближчий період. Юрій Косар подякував всім хто спрацював на належному рівні під час організації обласного ярмарку.

02.10.2018 | 17:34
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні у Кіцманській райдержадміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням заступника голови райдержадміністрації Галини Мельничук.

02.10.2018 | 15:38
Район: 
Кіцманський район

В Кіцманському районі триває капітальний ремонт приміщення в якому розміщуватиметься комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр». Це є частина адміністративної будівлі відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Вчора т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар разом із головою районної ради Петром Лумеєм оглянули хід проведення ремонтних робіт в інклюзивно-ресурсному центрі та поспілкувались з підрядниками, оглянули приміщення, ознайомились із об’ємом виконаних робіт та обговорили хід подальшого їх виконання з директором закладу.

02.10.2018 | 12:24
Район: 
Кіцманський район

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до суб’єктів господарювання регіону й роз’яснює:
задекларована праця - оплачувана діяльність на основі трудового договору, який забезпечує соціальні гарантії та права працівників.
Не задекларована праця - оплачувана діяльність (робота), яка офіційно не оформлена, або не повністю оформлена відповідно до чинного законодавства.
Використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства і тягне за собою сувору відповідальність перед Законом.
Роботодавець використовує незадекларовану працю, якщо:

02.10.2018 | 12:16
Район: 
Кіцманський район

Пане Міністре, після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Що мені робити?
Олександр Іванко

Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?
При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

-