Архів новини

01.10.2018 | 16:26
Район: 
Кіцманський район

На обласному ярмарку «Буковинська осінь», що відбувався цими вихідними у селі Реваківці у КРВ «Буковинська Троя», всі районний представили свій сільськогосподарський потенціал, кожен учасник продемонстрував своїх товаровиробників. У концертній програмі, що відбулась під час ярмарку, взяли участь як колективи аматорського мистецтва Кіцманщини так і всієї Буковини. Поряд з концертною програмою відбувались ряд спортивних змагань. Всі бажаючі могли визначити найвправнішого у змаганнях з метання кілець. Разом з цим відбувались районні змагання з армреслінгу.

01.10.2018 | 16:01
Район: 
Кіцманський район

Офіційна зайнятість передбачає:
укладення трудового договору (контракту) оформленого наказом , або розпорядженням власника, або уповноваженого з ним органу та ознайомлення потенційного працівника з його умовами;
повідомлення органу Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу в установленому законодавством порядку;
внесення відповідного запису до трудової книжки працівника;

01.10.2018 | 15:25
Район: 
Кіцманський район

Делегація з округу Швабія (Німеччина) відвідала ярмарок "Буковинська осінь". Заступник голови Кіцманської райдержадміністрації Галина Мельничук зустріла іноземних гостей. Також під час урочистостей до присутніх звернувся з вітанням від своєї громади заступник голови Сучавської повітової ради Румунії, партнер єврорегіону "Верхній Прут" Віорел Середечук.

01.10.2018 | 15:08
Район: 
Кіцманський район

Відповідно до розпорядження т.в.о. голови райдержадміністрації Косара Ю.Д. від 28.03.2018 №145 «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Кіцманського району в 2018 році» з 01.10.2018 по 31.10.2018 в районі розпочинається осінній місячник санітарної очистки населених пунктів району, прибережних смуг річок і водоймищ, автомобільних доріг, трас туризму, зон відпочинку, придорожніх лісосмуг, парків, кладовищ, сміттєзвалищ, скотомогильників, ринків, інших об’єктів благоустрою, приватного сектору.

01.10.2018 | 14:38
Район: 
Кіцманський район

До гостей та учасників обласного ярмарку звернувся, на правах господаря, т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар. У своєму виступі він зазначив, що незважаючи на складні погодні умови аграрії району успішно спрацювали. В господарствах району врожайність з одного гектара посівів зернових досягнуто на рівні 60 ц/г та навіть 66 ц/г. Особливої подяки заслуговують працівники ферм. Адже 72% молока області виробляється підприємствами Кіцманського району.

01.10.2018 | 10:26
Район: 
Кіцманський район

На урочистості з нагоди обласного ярмарку «Буковинська осінь», що відбувся цими вихідними у селі Реваківці Кіцманського району з’їхалось безліч гостей як з Буковини так із сусідніх областей та навіть із закордонну. Т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар зустрівся з делегаціями ознайомив з економічним потенціалом Кіцманщини та розповів про перспективи розвитку району. Ще до початку урочистостей за давньою Українською традицією поважних гостей зустріли з короваєм.

01.10.2018 | 09:43
Район: 
Кіцманський район

На території клубу сімейного відпочинку «Буковинська Троя” (с.Реваківці Кіцманського району) відбувся обласний агропромисловий ярмарок “БУКОВИНСЬКА ОСІНЬ-2018”. Т.в.о.

-