Архів новини

06.09.2018 | 17:57
Район: 
Кіцманський район

Т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар, за участі заступника голови райдержадміністрації Галини Мельничук провів нараду щодо створення районного інклюзивно-ресурсного центру та його повноцінного функціонування.

06.09.2018 | 17:51
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар ознайомився з ходом проведення мобілізаційного навчання, яке відбувається відповідно до Плану підготовки Чернівецького ОВК на 2018 навчальний рік, в період з 3 по 7 вересня 2018 року під керівництвом начальника штабу - першого заступника командувача військ оперативного командування “Захід” в Кіцманському об’єднаному районному військовому комісаріаті. Тема навчання: «Проведення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району в умовах не стабільної суспільно-політичної обстановки.

06.09.2018 | 12:14
Район: 
Кіцманський район

Під головуванням т. в.о. голови районної державної адміністрації Ю. Косара відбулося засідання районної постійної комісії з питань реалізації районною державною адміністрацією повноважень у галузі земельних відносин.
На засіданні комісії розглядалися заяви шістнадцяти жителів району про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель пайово фонду та дві заяви про внесення змін на підставі рішення суду у розпорядження райдержадміністрації «Про надання земельної частки (паю)».

06.09.2018 | 09:15
Район: 
Кіцманський район

Багато років наша держава не може подолати гостру екологічну проблему – випалювання сухої природної рослинності та її залишків. Кожен має знати – при спалюванні рослинних решток у повітря вивільняється пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і ряд канцерогенних сполук, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.

-