Архів новини

05.09.2018 | 16:00
Район: 
Кіцманський район

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області повідомляють:
за вісім місяців 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 27 нещасних випадків, чотири із них - зі смертельним наслідком.
У соціально - культурній сфері мали місце 7 нещасних випадків.
По два нещасні випадки зафіксовано у будівельній галузі, машинобудуванні, на підприємствах пошти та зв’язку, у легкій текстильній промисловості, на виробництві деревини , у лісовому господарстві, у харчовій промисловості.

05.09.2018 | 12:12
Район: 
Кіцманський район

18 серпня на Львівщині, на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України, завершився Всеукраїнський дитячо-юнацький військово-патріотичний вишкіл Мінмолодьспорту «Джура-Прикордонник».
У ньому взяли участь більше 450 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами.
Вишкіл об'єднав у єдиному патріотичному пориві молодь Заходу та Сходу.

05.09.2018 | 09:37
Район: 
Кіцманський район

Працівниками служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено планову перевірку умов проживання та утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей, переміщених з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. Перевіркою охоплено 5 населених пунктів (Кіцмань, Мамаївці, Лужани, Шипинці, Кліводин ) 15 сімей – 30 дітей.

05.09.2018 | 09:10
Район: 
Кіцманський район

Одним із основних принципів податкового законодавства є загальність оподаткування, відповідно до якого кожна особа зобов’язана сплачувати встановлені Податковим кодексом України, законами з питань митної справи податки та збори, платником яких вона є згідно з положеннями Податкового кодексу України.
Під час проведення перевірок фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність, фахівцями ДФС виявляються значні факти порушень. Наводимо приклади окремих порушень фізичними особами податкового законодавства.
1. Неоподактування доходу, який отримується у вигляді прощеного банком боргу

-