Архів новини

07.08.2018 | 17:12
Район: 
Кіцманський район

Кіцманський районний сектор Управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області звертається до жителів району та гостей краю із застереженням дбати про власну безпеку під час відзначення Дня Незалежності України. Пам’ятайте, небезпека може виникнути на кожному кроці!

07.08.2018 | 16:29
Район: 
Кіцманський район

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, пенсійна служба в області постійну проводить роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань. Важливим у напрямку роботи щодо мобілізації платежів є тісна співпраця з територіальними органами Державної виконавчої служби та органами влади зі стягнення заборгованості з боржників та інформування органів влади і контролюючих органів щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам.

07.08.2018 | 16:16
Район: 
Кіцманський район

Чоловік мені не платив більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він матиме заплатити набагато більше? Дякую за відповідь.

Коли починають діяти нові норми?

Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів та громадськості нам вдалося домогтися швидкого розгляду та ухвалення другого пакету новацій #ЧужихДітейНеБуває Верховною Радою.

07.08.2018 | 15:32
Район: 
Кіцманський район

Декілька років поспіль багатодітна родина перебувала на обліку служби у справах дітей через неналежне виконання батьками своїх обов’язків. Ні постійні відвідування сім'ї, ні бесіди з батьками, ні попередження з боку соціальних служб та сільської ради позитивних результатів не дали.

07.08.2018 | 12:38
Район: 
Кіцманський район

За недодержання встановлених законодавством строків надання відповіді на запит або звернення народного депутата України, надання неправдивої або неповної інформації на такий запит або звернення, передбачена адміністративна відповідальність шляхом накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот п’ятдесяти (запит) і від десяти до двадцяти п’яти (звернення) неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ст. 18819 КУпАП).

07.08.2018 | 12:37
Район: 
Кіцманський район

Згідно статті 28 Закону України «Про звернення громадян» контроль за дотриманням законодавства про звернення громадян відповідно до своїх повноважень здійснюють Верховна Рада України, народні депутати України, Президент України, Кабінет Міністрів України, Уповноважений з прав людини Верховної Ради України,

07.08.2018 | 12:14
Район: 
Кіцманський район

Для реєстрації права власності на нерухоме майно розглянуто 1100 заяв, по яких прийнято  1047 рішень про реєстрацію нерухомого майна та їх обтяжень; 33 рішення про зупинення розгляду заяви, у зв’язку з поданням документів не в повному обсязі;

07.08.2018 | 09:29
Район: 
Кіцманський район

За круглим столом представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області обговорили з керівним складом Головного управління Державної фіскальної служби в Чернівецькій області шляхи співпраці, спрямованої на надходження єдиного соціального внеску, погашення заборгованості зі сплати ЄСВ, в тому числі – фізичними особами-підприємцями, задля захисту прав застрахованих осіб.

07.08.2018 | 09:27
Район: 
Кіцманський район

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, органами Пенсійного фонду України в області здійснюється постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання сум заборгованості з платежів у судовому порядку.

-