Архів новини

01.08.2018 | 17:53
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні, під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Галини Мельничук відбулось засідання районної комісії з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення. Комісією розглянуто питання щодо рівня оплати праці на підприємствах, в установах і організаціях району, стан сплати податків та зборів до бюджету та стан погашення заборгованості зі сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України, за участі товариств та приватних підприємців району.

01.08.2018 | 17:51
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні службою у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено рейд – перевірку умов проживання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, дітей- вихованців дитячого будинку сімейного типу та дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Перевіркою охоплено 5 населених пунктів ( Драчинці, Глиниця, Іванківці, Гаврилівці, В. Станівці), 11 сімей, 20 дітей.

01.08.2018 | 14:21
Район: 
Кіцманський район

    За два роки існування послуги Міністерства юстиції «Шлюб за добу» нею скористалося 38 тисяч 444 пари. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова на своїй сторінці у Фейсбук.

     «Починаючи з 29 липня 2016 року 38 тисяч 444 пари скористалися можливістю одружитися за 24 години, не чекаючи місяця!», - написала заступник Міністра юстиції.

01.08.2018 | 12:29
Район: 
Кіцманський район

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:

за шість місяців 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 21 нещасний випадок, три із них - зі смертельним наслідком. Зростання кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком мали місце у будівельній галузі  та машинобудуванні.

01.08.2018 | 11:00
Район: 
Кіцманський район

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі слідчого Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області.

Оперативники спецслужби встановили, що капітан поліції вимагав чотири з половиною тисячі доларів США від двох місцевих мешканок. За вказану суму посадовець пообіцяв вплинути на рішення працівників прокуратури щодо укладення угоди про визнання винуватості та призначення покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, за збут наркотичних засобів однією з жінок.

-