Архів новини

11.05.2018 | 15:57
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні у районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся районний фестиваль «Буковинські намистинки», в якому брали участь вихованці закладів дошкільної освіти району. Заступник голови райдержадміністрації Галина Мельничук привітала учасників фестивалю та подякувала батькам,вихователям за підтримку юних талантів.

11.05.2018 | 15:47
Район: 
Кіцманський район

Вже четвертий рік поспіль у стінах учбово-методичного центру культури Буковини відбувається ця подія, головними героями якої стають працівники закладів культури області, аматори, народні майстри.

11.05.2018 | 14:54
Район: 
Кіцманський район

Т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар взяв участь у нараді з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) у регіоні, яка проводилась в рамках робочого візиту на Буковину дружини Президента України Марини Порошенко.

11.05.2018 | 11:58
Район: 
Кіцманський район

Шановні краяни! Повідомляємо, що знайти актуальну інформацію та новини пенсійної системи тепер можна на інформаційній сторінці веб-порталу Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за посиланням – www.pfu.gov.ua/cv/

-