Архів новини

02.04.2018 | 18:24
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні робоча група з організації заходу на чолі з заступником голови райдержадміністрації Галиною Мельничук провела виїзне засідання за для обговорення основних моментів організації та проведення на належному рівні фестивалю.

02.04.2018 | 18:04
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар провів робочу нараду, участь в якій взяли: начальник Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області Ален Синжерян,

02.04.2018 | 16:06
Район: 
Кіцманський район

Минулих вихідних в м.Києві  проводився Кубок України  з гирьового спорту по довгому  циклу.У цих змаганнях  приймала участь  Діана Панченко вихованка Кіцманської РДЮСШ «Колос»  із Шишківців, яка  і стала переможницею у  ваговій  категорії + 70 кг серед юніорок, а також вона виступала  серед дорослих  де зайняла ІІ місце. Діана  тренується  у телефонному  режимі  під  керівництвом свого першого тренера Петра Ілика та у присутносту тренера  - викладача Іллі Шупені.

02.04.2018 | 16:02
Район: 
Кіцманський район

В м.Дніпро відбувся Чемпіонат України  з боротьби дзюдо серед ветеранів. В змаганнях взяло участь більше  250 учасників найсильніших  спортсменів  із  24 областей України, з Грузії та Словенії. Змагання проводилися  по  восьми  вікових групах М-1- м-8.Чернівецьку області  представляло  шість спортсменів із них п’ять  учасників   повернулися  із нагородами,  в тому  числі  і двоє спортсменів  були із Кіцманщини.

02.04.2018 | 14:34
Район: 
Кіцманський район

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведенняу власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва,

02.04.2018 | 12:54
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні під головуванням т. в. о. голови райдержадміністрації Ю. Косара відбулось засідання робочої групи з питань визначення системних напрямків удосконалення мережі бюджетних установ району, економії бюджетних коштів у галузі медицини.

02.04.2018 | 11:29
Район: 
Кіцманський район

Сьогодні, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних представництв ЦОВВ, організацій та установ району, за участі заступника голови райдержадміністрації Галини Мельничук та керівника апарату райдержадміністрації Надії Попович.

-